fbpx

סיפור של חורף

טיפול בוטלינים טוקסין

סיפור של חורף

החורף הוא עונה נהדרת לטיפולים אסתטיים: זמן טוב שבו אנחנו פחות יוצאים חשופים, השמש אינה חזקה והימים קצרים יותר.

חורף אצלי הוא עונת ההתחדשות והמהפך- חידוש העור והרקמות, RESTART כללי לפנים, הגוף והצוואר.

קיימים מספר טיפולים משולבים שמתאימים במיוחד לחורף. חלק גדול מהלקוחות מעדיפות להמתין ולבצע אותם דווקא בעונה הזאת של השנה, כאשר הן פחות חשופות כלפי חוץ ויכולות לנצל זאת על מנת להקדיש סוף סוף זמן לעצמן.

בבסיס הטיפולים אני מתייחס למספר מרכיבים בנפרד, וזאת על מנת להעניק את אותה התוצאה המרבית כשמחברים את כולם ביחד:

  1. מרקם העור
  2. מוצקות הרקמות התת עוריות
  3. תיקון נפחים ונפילות

מרקם העור מושפע מגורמים רבים, החל מסוג העור, גנטיקה ותזונה, וכלה בתנאי הסביבה בה אנו חיים. מבחינה ביולוגית, העור הינו גם בבואה של מה שמתחת לפני השטח, כלומר, מצב הרקמה התת עורית הינו בעל קשר ישיר למצב העור שמעליו.

כל מטופלת הינה עולם ומלואו וכל מצב הינו ייחודי ולא ניתן להשוואה או למצוא מכנה משותף בין שתי לקוחות. בדיוק מהסיבה הזאת, ישנו צורך באבחון מוקדם, כולל רקע רפואי והערכת התנאים שבהם נמצא העור בכל ימות השנה.

פעמים רבות העור צריך לחשב מסלול מחדש, וזאת על ידי מספר דרכים שהבולטות ביניהן הינן הפילינג הרפואי ותכשירי הטיפול היומיומיים. אין טעם בטיפול חד פעמי, מדובר במערכת יחסים ארוכת טווח בין המטופלת לעור שלה. גם הפילינג הכי אפקטיבי לא ייתן תוצאות טובות ארוכות טווח ללא טיפול המשכי ודאגה לשלומו. לכן בדיוק, אני מוודא שלאחר הטיפול ישנה המשכיות בצורת תכשירים שונים מתאימים ובאיכות גבוהה. זאת הדרך לוודא שתוצאות הטיפול יהיו מרביות ולטווח ארוך.

הפילינג עצמו הינו גם בהתאם למטופלת- לפעמים ישנו צורך בפילינג קל יחסית, ולפעמים בפילינג עמוק יותר, וזאת על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

 

מצב הרקמות התת עוריות חשוב לא פחת- התעלמות ממנו משמעותה בין השאר פחות הזנה של העור ומרקם כללי נפול שלפעמים מוסיף למראה המטופלת שנים במראה, וחבל לא לתת לו את המקום במסגרת הטיפול. השינויים מתחילים בגיל מוקדם יחסית, בשנות ה20 לחיינו. נכון שבהתחלה הם כמעט לא נראים אבל השינוי מצטבר ולעצרי הרבה מאוד פעמים עד לתום העשור הרביעי של המטופלת הוא כבר לא קטן.

טיפולי המיצוק גם הם מגוונים ומשתנים בין המטופלות: החל ממזותרפיה וחוטים למיצוק, מכשירי מיצוק כמו הVIVACE וכלה בטיפולים משולבים, בין אם פשוטים וקצרים ועד למורכבים.

טיפולים כאלה הם לעיתים רחוקות טיפול חד פעמי: טעות לחשוב גם כאן שמדובר במפגש טיפולי אחר ללא המשכיות בבית או בקליניקה. אני מקפיד על תכנון מראש על מנת להתוות דרך לא רק טיפולית אלא גם לתוצאות הטובות ביותר.

 

תיקון נפחים הינו שחזור מראה צעיר יותר, בין אם מדובר בנפחים שירדו בכמות, שינויים במיקום רקמות כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי, או בין אם מדובר בהענקת נפחים לתיקון מראה באופן כללי כמו במקרה של שפתיים או קו לסת ועצמות לחיים.

הדרכים לתיקון ושחזור נפחים כבר מזמן לא מסתכם בהזרקת נפח, ובמקרים רבים גם אין צורך בכך אלא בתיקון תהליכי הזדקנות שבהם יש ירידות ותזוזות של רקמות.

לסיום, אני רוצה רק להדגיש כי כל טיפול חייב להיות מבוצע על ידי רופא ובתכנון מראש אשר כולל הערכה אינדיבידואלית של הלקוחה, מתוך ראייה קדימה לגבי האופן והשלבים השונים לא רק לטיפול באותה העת אלא גם מתוך הסתכלות קדימה על שימור המראה.

 

 

 

טיפול מזותרפיה

מזותרפיה הנה שיטת טיפול רפואית אשר פותחה בצרפת בשנת 1952. המזותרפיה פורסמה לציבור הרופאים לשם טיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות מגוונות  ,ההצלחה בטיפולים האלו

קרא עוד »

ניתוח הרמת עפעפיים

עפעפיים נפולים, נפיחות או קפלים בעור, שקיות מתחת לעיניים, כהויות וקמטוטים, כל אלו תורמים למראה עייף ומבוגר יותר. אזור העפעפיים מתאפיין בעור עדין יותר משאר

קרא עוד »

סיפור של חורף

סיפור של חורף החורף הוא עונה נהדרת לטיפולים אסתטיים: זמן טוב שבו אנחנו פחות יוצאים חשופים, השמש אינה חזקה והימים קצרים יותר. חורף אצלי הוא

קרא עוד »

קצת על חשיבות המראה הכללי

לא מזמן חזרה אלי לקוחה לביקורת לאחר טיפול בחלק העליון של הפנים: בין השאר, טיפלתי בעצמות הלחיים ולאחר הטיפול עצמות הלחיים היו מורמות ומלאות בחזרה.

קרא עוד »