מהו VIVACE ?

מערכת מהדור החדש ביותר לחידוש ומיצוק העור, באמצעות מחטים מצופות זהב ופרפקשיונל RF. פעולה מיני פולשנית זאת, מעודדת את הייצור הטבעי של הקולגן והוכחה כאפקטיבית לשיפור קמטים וקמטוטים מיצוק ומתיחה של הפנים, צוואר, ידיים וגוף.

התחלי היום והתמודד מול המראה בביטחון .

סרטון תדמית VIVACE

אם את מחפשת את התוצאות הטובות ביותר לעור שלך, אל תחפשי עוד. ברוכה הבא לחוויית Vivace.


זהו הדור החדש ביותר של מיקרונידלינג וגלי רדיו (Vivace Microneedling RF )

Vivace מאושר על ידי ה- FDA האמריקאי, רשויות התקינה האירופאית CE ומשרד הבריאות הישראלי. . טיפול זעיר-פולשני זה ממריץ את הייצור הטבעי של הקולגן ויעיל בשיפור מרקם העור והעלמת קמטים בפנים ומומלץ גם באזור המחשוף, הצוואר, הידיים והגוף.

מכשיר ה- RF Vivace Microneedling המהפכני והטוב ביותר בשוק האסתטיקה הרפואית, מיועד לחוויית מטופלים שאין דומה לה. רק ה- Vivace מתהדר בטכנולוגיה מתקדמת ביותר אשר מביאה תחושת הטיפול לכמעט ללא כאב לעומת כל מכשיר אחר שתמצאו בתחום. התוצאות הן מיידיות ומשתפרות גם עם הזמן, ומעניקות את רמת הטיפול הגבוהה ביותר.

אם אתה מחפש את התוצאות האופטימליות, אל תחפש עוד. ברוך הבא לחוויית Vivace.

רופאים מדווחים על VIVACE כפריצת דרך בטכנולוגיות הרפואיות לטיפולים אסתטיים . קיימים מגוון תכשירים רפואיים שמשפרים את תוצאות הטיפול כדי ליצור חווית טיפול מיטבית .

Vivace מספקת את התוצאות הטובות ביותר ללא כאבים וללא זמן החלמה תוכל לחזור למשרד מיד אחרי הטיפול. התוצאות הן מידיות ומשתפרות לאחר מספר טיפולים.

אין טוב כמראה עיניים לשיפור ההרגשה והביטחון.

התחל היום והתמודד מול המראה בביטחון .

למען ביטחונך

הסמכת הדרכה

VIVACE בשיתוף המכללה הלאומית לרפואה אסתטית, מרכז ההדרכות המוביל בישראל, מקיימת הדרכות מקצועיות לרופאים אשר מבצעים טיפולים עם הטכנולוגיה.

תו תקן בינלאומי

המכשיר מאושר על ידי ה FDA האמריקאי
מאושר על ידי ה CE האירופאי
מאושר על ידי משרד הבריאות

בטיחות MICRONEEDLING

ללא זמן החלמה
מינימום כאב
ללא ניתוח
תוצאות מיידיות