עיצוב והרמת עצמות לחיים

מי לא רוצה עצמות לחיים גבוהות שנתפסות כמרשימות וכבעלות יכולת להקנות לפנים מראה צעיר, מרשים וזוהר יותר.

כשמתבגרים בדרך כלל יש דברים שלא ניתן למנוע, זה יכול להיות מהשפעות חיצוניות , תזונה לקויה  או כתוצאה מגנטיקה, הלחיים נוטות לשקוע ולהיעלם – כאשר במקרים מסוימים, מצב זה עלול לפגוע במראה הפנים.

נשים רבות שעברו תהליך זה והלחיים שלהן שקעו, מבקשות לעצמן עצמות לחיים גבוהות, אצלנו ב "GAYA AESTHETIC" אנו מציעים טיפול מתקדם של עיצוב עצמות לחיים, לאחריו ניתן ליהנות מעצמות לחיים מושלמות.

עיצוב עצמות לחיים מתבצע באמצעות טכניקה המבוססת על הזרקה באמצעות מיקרו קנולה (מחט דקיקה וגמישה המותאמת לטיפולים אסתטיים) אך במקרים מסוימים מתבצע עם מחט . במהלך הטיפול אנו מזריקים חומצה היאלורונית לאזור הלחיים, ומייצרים להן נפח ועיצוב המותאם לפרופורציות של הפנים.

הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית עם חומר אלחוש, כאשר המטופלת יכולה לחזור לאחר מכן באופן מידי לשגרת חייה.

 עיצוב עצמות לחיים משפיעה על המראה !

עצמות הלחיים משפיעות בצורה ניכרת על מראה הפנים שלנו. יש להן חשיבות רבה וכך גם הדרישה לעיצוב עצמות לחיים. לדוגמה עצמות גבוהות ומלאות יעניקו לפנים מראה זוהר וצעיר. עצמות לחיים שקועות גורמות לפנים להראות עייפות ושמוטות.

באופן הדרגתי במהלך השנים ולקראת גיל 30  חלה צניחה ושקיעה של עצמות הלחיים. השומן התת עורי פוחת וכך גם הקולגן והאלסטין שתפקידם בין היתר לשמור על האלסטיות של העור. למראה המבוגר והרפוי צריך להוסיף גם את נסיגת הרקמות שתומכות בעור וגורמות ליצירת שקעים בלחיים.

תהליך הטיפול

עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח ע״י מיקרו קנולה

ב "GAYA AESTHETIC" ניתן לבצע את הטיפול על ידי הזרקת חומצה היאלורונית או חומר מילוי טבעי ב100% .

הזרקת חומצה היאלורונית ללחיים מתבצעת לרוב בהרדמה מקומית קלה או באמצעות חומר אלחוש (אמלה רפואית).

הזרקת חומר המילוי באמצעות מיקרו קנולה או מחט זעירה במטרה למנוע כל שטף הדם או אדמומיות חריגה באיזור הטיפול.

מומלץ מאוד להשתמש במיקרו קנולה בעיקר באזורים של ריבוי כלי דם וזאת על מנת למנוע שטפי דם, נפיחויות, ואדמומיות בעור.

החזרה לשגרה היא מיידית עם מינימום של זמן החלמה. לאחר הטיפול תבחיני בנפח של עצמות הלחיים, תיקון צניחת העור, וקבלת מראה רענן וצעיר.

עיצוב עצמות לחיים – תופעות לוואי וסיבוכים

תופעות הלוואי והסיבוכים הם די נדירים ונעלמים לרוב במהרה. בשעות הראשונות תיתכן נפיחות באיזור שהוזרק. הנפיחות תיעלם תוך מספר ימים בודדים ועד למקסימום של חמישה ימים. שטפי דם יכולים להופיע במספר מקרים. השימוש במיקרו קנולה מפחית את שטפי הדם בצורה משמעותית.

מהו  חומר מילוי טבעי 100% המופק מאצות אדומות.

פטנט בינלאומי שעבר אינספור מחקרים מאושר לשימוש על ידי ה- FDA  –  טיפול זה ישמר את תוצאות ההליך לאורך של עד שנתיים בשונה מחומצה היאלורונית שמחזיקה בפנים לא יותר משנה אחת). הזרקת אלג'נס  לעצמות הלחיים מתאימה גם לגברים עם עור פנים עבה. הטיפול נהדר כיוון שהאלג'נס מצליח לחדור את שכבת העור העליונה.

פרטים לגבי חומר מילוי טבעי אלג'נס – https://did.li/C3caa

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לנשים מעל גיל 40 אשר מחפשות פתרון מהיר לצניחה של עצמות הפנים. נשים בגיל בתחילת העשור הרביעי לחייהן סובלות מירידה משמעותית בגמישות העור עקב ההפחתה ברמת הקולגן. עיצוב לחיים שקועות הוא פתרון מצוין עבורן היות והוא ויכול לשפר את הפנים בצורה ניכרת מפנים מבוגרות ועייפות לפנים צעירות וזוהרות. פיסול עצמות לחיים יתאים גם לנשים צעירות אשר היו רוצות מראה פנים רזה וסקסי יותר.

עיצוב עצמות לחיים לגברים

הרצון לאסתטיות קיים בהחלט גם אצל גברים. ישנם גברים רבים שמגיעים לטיפולים ומעוניינים בעצמות לחיים גבוהות ומחודדות על מנת לקבל מראה מושך, סקסי וצעיר יותר. השאלה המתבקשת היא לאילו גברים מתאים מילוי עצמות לחיים? ובכן הטיפול יכול להתאים לגברים אשר סובלים מחוסר ברקמת עצם שומן בעצמות הלחיים. זה יכול להיות בגלל סיבה תורשתית, רזון, או איבוד נפח במהלך השנים. מראה של לחיים נפולות מספק מראה עייף ולא מושך. הרופאים המקצועיים והמומחים של שלנו ישמחו להקשיב לדרישותיכם ולצרככם ולהתאים לכם בסופו של דבר את הטיפולים האיכותיים ביותר, אשר יאפשרו לכם ליהנות מהתוצאות המבוקשות.