מילוי והדגשת עצמות לחיים

  • אחד הדברים הבולטים ביותר בפנים הן עצמות הלחיים.  

עצמות הלחיים מעניקות מראה אצילי ויפה לפנים ונשים רבות בתעשיית האופנה והקולנוע בנו על עצמות לחייהן קריירה שלמה.

הדוגמה הבולטת ביותר היא כמובן סופיה לורן, אשר שני דברים העניקו לה את יופייה הייחודי והמרשים והם כמובן עיניה ועצמות לחייה הבולטות והיפות. נכון, לא כולנו בורכנו בעצמות לחיים מרשימות ויתרה מכך חלוף השנים נותנים אותותיהן בפנינו באם נרצה בכך או לאו.

עם הזמן עצמות הלחיים מנמיכות קומה ונראות שקועות ונפולות ומקנות לפנים מראה עייף וחלש, אשר גם איפור הניכר לעין לא יוכל לטשטש ולהסוות את מה שהטבע עושה לכולנו.

היתרון הגדול בימינו הינו הקידמה המביאה איתה באופן תמידי, חידושים ושיפורים באופנה המייעלים את אורח חיינו ועושים למרביתנו "תיקון" חיצוני ופנימי – אדם השלם עם עצמו ועם מראהו הינו אדם מאושר!!

בעבר הכירורגיה והפלסטיקה היו מנת חלקם של "עשירי הכפר" בלבד וכל שכן כל ניתוח או התערבות כירורגית הייתה מלווה בכאבים קשים, במסע ארוך עד לתוצאות המיוחלות ולעיתים בצלקות קטנות המסגירות את הנעשה, ממש הקרבה גדולה וכמובן שלרוב גם משתלמת.

כיום, לשמחת רבים, הנגישות של ניתוחי הפלסטיקה הינם מתאימים כמעט לכל כיס, ההליך עצמו פשוט הרבה יותר, התוצאות אינן מאחרות לבוא והלקוח/ה מקבל זריקת עידוד (תרתי משמע) משמעותית לחייו.

ההליך הרפואי :

אנו מבצעים את הטיפול באמצעות הזרקת חומרי מילוי בהרדמה מקומית, אפשר לרענן ולעצב את מראה הלחיים ולהשוות לפנים מראה צעיר יותר, אצילי יותר עם עצמות לחיים מוגבהות ויפות , ניתן לבצע את הטיפול באמצעות חומצה היאלורונית וחומר מילוי טבעי ב100% שאינו סופח מים  ואינו מייצר תופעות לוואי.

 ב – INAAMED CLINIC כל אחד ואחת יכול לייחל לשינוי ובמהירות וקלות וגם לממשו.

למי מתאים הטיפול ?

הגיל המומלץ למילוי והדגשת עצמות הלחיים מתחיל בין גילאי הארבעים .
 אם זאת כמובן שתהליך ההזדקנות העצמות והעור הינו אינדיבידואלי לכל אדם ולכן הגיל יכול להשתנות בהתאם.

חומרי המילוי המוזרקים לגוף נספגים בו ונעלמים עם הזמן.