הרפואה האסתטית מתפתחת בתאוצה וכיום ניתן לשנות כמעט כל היבט בפנים שלך. רוצה להיפטר מאותה בליטה באף? חשבת על גומות חן על לחייך? תמיד רצית שפתיים חושניות יותר? עצמות לחיים מודגשות? כיום הרפואה האסתטית מאפשרת לנו טיפול אסתטי לא ניתוחי הכולל הזרקת חומר מילוי ותוצאות מדהימות.

יש טרנד חדש בתחום, אחד שבטח שמעת עליו –  עיני שועל (FOX EYES) טיפול להרמת קצה הגבה ויצירת מראה אסייתי. טיפול אשר זוכה לפופולריות רבה בתעשיית האסתטיקה והקוסמטיקה, בזכות דוגמניות-על מפורסמות, כמו קנדל ג'נר, בלה חדיד  והקרדשיאנס כמובן.

"הפופולריות שלהן גרמה לכך שהמבט האסייתי הפך למבוקש ביותר" כך מספר לנו ד"ר עידן  בן צוריה רופא כירורג העוסק בטיפולי אסתטיקה רפואית במרפאת גאיה אסתטיק בתל אביב.

ישנן מספר דרכים ליצור את המראה, באמצעות טכניקות כירורגיות ניתוחיות או באמצעות טיפול בחוטים נספגים והזרקת חומר מילוי. טיפול אסתטי מסוג זה כולל בעצם הרמת הפינה החיצונית של העפעף העליון ומשיכתו מעט לכיוון הרקות.

בעוד שהפופולריות מאחורי טיפול זה גוברת, אנו נתקלים גם במקרים בהם הטיפול אינו מחזיק לזמן ממושך ויש לזה מספר סיבות.

ד"ר איתן טובי  מסביר לנו מה צריך לדעת אודות הטיפול הפופולרי "עיני שועל " וכיצד מתבצע הליך הטיפול.

כולן רוצות היום FOX EYE

http://

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by inaamed aesthetic clinic (@inaamed_clinic)

 

שיטת הטיפול "עין שועל"

אם את מעוניינת בעיני שועל, ישנן מספר גישות שונות בהן ניתן להשתמש: אפשרות לא פולשנית, אפשרות מיני פולשנית ואפשרות פולשנית (כירורגית).

  1. שיטה לא פולשנית:
    "שיטה זו כוללת הזרקת חומרי מילוי או שומן עצמי בקצה החיצוני כדי להעלות את המצח," מסביר ד"ר טובי. לדבריו, השימוש בחומרי מילוי או שומן הפך לאופציה פופולרית, מכיוון שהוא יוצר שינוי אסתטי זמני שיכול להימשך עד שנתיים.
  2. מיני פולשני כולל הזרקת חוטים נספגים לאזור קצה הגבה ובכך מייצרים מתיחה והרמה של הגבה ומראה מלוכסן, לדעתנו זו הטכניקה העדיפה והפולרית ביותר מכיוון שהתוצאות הן ברמת המתיחה החזקה ביותר וגם כן יכולה להימשך עד שנתיים.
  3. בקצה השני של הספקטרום טמונות האפשרויות הניתוחיות. Blepharoplasty הוא השם הרשמי לניתוחים פלסטיים הכוללים את העיניים, והוא כרוך בהסרת עודפי עור או שומן כדי להצעיר או לתקן את צורת העיניים. ד"ר טובי אומר כי עבור חלק מהחולים, הרמת מצח היא האופציה הטובה ביותר. "בקבוצת הגילאים 25 עד 40 יש נשים שרוצות הרמת מצח זמנית (לאלו שיש להן 'מצח כבד') – אך הדבר מצריך אפשרות כירורגית. לכן, עליכם לנקוט בזהירות רבה מכיוון שזו אפשרות קבועה. אני תמיד מייעץ למטופלים שהטרנדים הם זמניים, ולכן זה אידיאלי לבחור מראה שיתאים לך באופן אישי לאורך זמן.
 

מטופלת INAAMED CLINIC

האם אני מתאימה לטיפול עיני שועל ?

חשוב לזכור כי סוגים אלה של פרוצדורות טיפוליות אינם מתאימות לכל אחת, ד"ר דריה אנדרייבסקי  מספרת כי סוג הגישה המשמשת להשגת מראה שועלי משתנה ממטופלת למטופלת. "כשמדובר בנשים עם עיניים עמוקות, ומצח מדיאלי נמוך למדי ומצידה רוחבית מקושתת גבוהה מלכתחילה. יש להם שומן מינימלי במסלול שלהם (ארובת העין). ועורם נוטה להיות בעל דרגה גבוהה יותר של קולגן, מה שהופך אותם למועמדים אידיאליים למילוי .

"עם זאת, ישנם נשים להן עור שנוטה לאבד קולגן מוקדם יותר, ולכן אפשרות המילוי לא תמיד מייצרת את אותו גימור חלק. אפשרויות כירורגיות נוטות להתאים להן בצורה הטובה ביותר ", אומר ד"ר בן צור. "עבור מטופלים הזקוקים לאופציה כירורגית, עליהם לעבור התייעצות נרחבת, ותאום ציפיות מלא לגבי תוצאות הטיפול .

האנטומיה של כולם שונה, ולפנים של כולם יש צורה שונה, ולכן "עיני השועל" לא יכול להתאים לכל אחת. " מגיעות אלי נשים שמראות לי תמונה של איך הם רוצים שעיניהם יראו, אולם אין להם תווי פנים שיאפשרו למראה הזה לעבוד עבורם", משתף ד"ר איתן טובי. "זה התפקיד שלי במקרים האלה לומר  לא. אני מבין שאתה רוצה את זה, אבל זה לא ייראה כמו שאתה רוצה. אני יכול להמליץ על אפשרויות אחרות לתת להם משהו קרוב למראה, אבל באופן לא פולשני באמצעות חומר מילוי ואז זה לא קבוע."

מטופלת INAAMED CLINIC

מהם הסיכונים?

כמו בכל הליך רפואי, טיפול עיני שועל  (גישות לא כירורגיות) כולל סיכונים וסיבוכים פוטנציאליים. " נפיחות ממושכת ונפיחות מושהית", שטפי דם (שינוי צבע כחלחל), גושים ורגישות יתר .”

העצה שלנו? אם אתה הולך לעבור הליך כזה, ודא שאתה פונה לרופא מיומן ומנוסה. "חלק מהרופאים עשויים להיות מצוינים בתיקון האף, או עיצוב שפתיים, אך עבור טיפול באזור העין אתה צריך שהרופא המטפל יהיה בעל ידע וניסיון  רב , שמבין באופן מקיף את האנטומיה ", במרפאת גאיה אסתטיק אנו מקבלים כעשרה פציינטים בכל שבוע שהגיעו לתוצאות לא טובות במקומות אחרים  והם הופנו אלינו  מכיוון שהם לא מרוצים ורוצים שזה יתוקן. "