טיפולי אסתטיקה - הזרקות חומרי מילוי

הזרקות חומרי מילוי

בשנים האחרונות נוצרה מהפכה של ממש בעקבות התפתחות הטיפולים האסתטיים באמצעות הזרקות  חומרי מילוי.

כיום ניתן לוותר ולחסוך בטיפולים אסתטיים-כירורגיים באמצעות הזרקות וכל זאת ללא ניתוח או חתכים, ניתן למלא קמטים על ידי הזרקת חומר מילוי שמותאמים לאינדיקציות שונות כגון קמטים וקמטוטים.

כיצד נוצרים הקמטים?

קמטים נוצרים כתוצאה טבעית מהתכווצות שרירי הפנים (שרירי ההבעה) כאשר אנו מחייכים

צוחקים מתרגשים או סתם מתרגזים ההשפעות מורגשות ומודגשות על עור הפנים. 

שיטות הטיפול

העלמת קמטים ניתן לבצע בשיטות טיפול שונות, בין השיטות השונות ניתן למנות העלמת קמטים באופן זמני, העלמת קמטים קבועה וכמובן העלמת קמטים עם שומן עצמי אשר נכנס לשימוש נפוץ ונרחב לאחרונה.

העלמת קמטים מיועדים לכל מי שרוצה להיפטר מהקמטים שמופיעים על גופו- בשביל יופי, בשביל הערכה עצמית או בשביל להחזיר את הנעורים אל הגוף ולא רק לשמור עליהם בנפש, הם אלה המשנים את צורת הפנים כאשר אנחנו שמחים, וצוחקים או עצובים ובוכים או מבוהלים, ללא שרירים אלה הפנים שלנו היו נראים כמו פני מסכה חסרי חיים.

בגיל צעיר, כאשר עור הפנים חלק ומתוח, רואים  את הקמטים והקמטוטים רק כאשר השרירי מכווץ לאחר מכן העור חוזר להיות ישר וחלק כאשר השרירים רפויים. עם השנים והגיל, עור הפנים פחות גמיש ויותר רפוי. הוא אינו נמתח כאשר השרירים לא מכווצים. בשלב זה נראים בבירור קמטוטים ואף קמטים על עור הפנים.

מילוי קמטים ונפחים, פיסול פנים באמצעות הזרקת חומרי מילוי . למי זה מתאים?

הטיפול הוא טיפול נפוץ והוא מתאים לכל סוגי הקמטים ולא רק לקמטי הבעה. על ידי הזרקת חומרי מילוי מתחת לקמט ניתן לטפל בקמטים קבועים ועמוקים אשר אינם מושפעים מתנועות שרירי הפנים,ולקמטים עדינים המושפעים ממבנה העור. בתשובה קצרה- לכולם. כאשר אנחנו קמים מדי בוקר ומהססים להסתכל במקרה כדי לא לראות את אותם קמטים של זקנה בעור הפנים, הצוואר והמחשוף.

כאשר אנחנו מאבדים את ההערכה העצמית שלנו כתוצאה של נזקי הגיל ופגמי השנים, וכאשר אנחנו לא מסוגלים להראות את הפנים שלנו בציבור כי אנחנו מפחדים ממה שאחרים יגידו- העלמת קמטים עשויה להיות התשובה עבורנו. כחלק מטיפולים של רפואה אסתטית, העלמת קמטים נותנים מענה לצורך של הרבה אנשים לשמור על חיוניות, יופי ונעורים לאורך שנים. עבור רבים מאיתנו הנעורים אינם מתבטאים רק בנפש, אלא גם בגוף. למראה החיצוני יש השפעה עצומה אל תבגדו במראה שלכם …

הדגמת טיפול פיסול פנים - עיצוב קו לסת