הכל על פיסול פנים

פיסול פנים היא שיטה ייחודית באמצעותה ניתן להדגיש ולמלא את התווים היפים של הפנים שטושטשו עם הזמן וככל שהשנים חלפו. בעזרת הזרקות חומצה היאלורונית ליצירת נפחים  בשילוב של מתיחה באמצעות חוטים נספגים היוצרים אפקט מתיחה והרמה ובשילוב של טיפול להחייאת העור ומרקמו באמצעות מכשור מתקדם אנו נשיב לעור פניך  מראה טבעי, רענן וחיוני. בעידן החדש, פיסול פנים הופך להצלחה מסחררת היות והוא אינו מצריך ניתוח ובעיקר כיוון שהוא מאפשר התאמה לכל מטופל או מטופלת.
העור שלנו, שבמהלך השנים מתייבש, ומאבד מהרעננות שלו הוא חלק מתהליך ההזדקנות של הגוף, תהליך הדרגתי אשר במהלכו ריכוזי המים ברקמה יורדים, הדרמיס נמס, וכיסי השומן, אלו שאחראים על צעירות עור הלחיים מידללים וצפיפותם יורדת.

היתרון בשיטת פיסול הפנים הוא:  האפשרות להגיע לעור פנים רענן ללא ניתוח וכאבים. דמיינו לעצמכם, איזה כיף להגיע לתוצאה עליה חלמתם בלי המתח של הניתוח, תופעות הלוואי, והסיבוכים האפשריים.

המראה המתקבל בשיטת פיסול פנים הוא יפה וטבעי, העור נראה רענן ומבריק. תתכוננו למחמאות ופרגונים רבים מחברים, קרובים, שכנים, ובטח מהמשפחה הקרובה שלכם.

השימוש בשילובים שונים וייחודיים לפיסול הפנים מאפשרים לנו להגיע לתוצאה מקסימלית. לחומרים השונים יש תפקידים מוגדרים בפיסול הפנים ולכן שילובם יכול ליצור תוצאה מדהימה ומירבית לעור הפנים. לדוגמה, החומרים הסמיכים הם הבסיס החזק שמונע את שקיעתו של הקמט, ואילו הדלילים מאפשרים לנו להזריק בצורה מדויקת יותר לכל קמט ובין היתר לדרמיס השטחי. החוטים נועדו למתיחת העור ואילו הלייזר תפקידו למצק את העור. הפעולות המדויקות הללו יוצרות טשטוש מירבי ומתיחה מקסימלית של העור שנראה טוב יותר מתמיד.

מתיחת פנים - גאיה אסתטיק

מתי הכי נכון לבצע פיסול פנים ?

תקופת הנעורים וההתגברות היא תקופה רגישה בתחומים רבים ובין היתר גם לעור הפנים. בתקופה הזאת העור מתחיל תהליך של צניחה והיחלשות, כאשר בדרך נוצרים קפלי עור, קו הלסת הולך ונעלם, העור נעשה דק, חסר רעננות, גמישות וברק. מראה עור הפנים והצוואר הופך למבוגר יותר ועייף. זהו כמובן גיל שגם מאוד סוער רגשית ולכן כל שינוי שכזה משפיע מאוד ברמת ההרגשה ותחושת הביטחון העצמי.
טיפול יעיל לפיסול הפנים יכול לשפר בצורה ניכרת את המראה וכמובן את ההרגשה הפנימית.

מהם הסיבות לפיסול פנים ?

השנים שעוברות לא פוסחות על עורנו שעובר שינוי משמעותי בכל שכבות העור.

3 השכבות המרכיבות את העור שלנו הן:

השכבה התת עורית – נקראת גם היפודרמיס. שכבה המכילה רקמות חיבור, שומנים, כלי דם ועצבים.

דרמיס – שכבת האמצע הכוללת כלי דם, עצבים, בלוטות זיעה ושורשי שיער

אפידרמיס – השכבה העליונה המונעת נזקים ומשמשת כהפרדה בין הגוף לעולם החיצוני.

את הזמן לא ניתן לעצור, ומדי עשור מספר התאים צונח בכ- 10 אחוזים. העור הופך יבש ודק יותר בשל הקשרים הרופפים בין תאי העור השונים. התרופפות התאים גורמת להתאדות של לחות ולהגברת היובש בעור.

תאי השומן גם הם מתמעטים ונספגים בשכבה התת עורית. במקביל, בלוטות החלב אמנם מתרחבות וגדלות אבל באותה נשימה הן מייצרות פחות ופחות חלב. כל השינויים האלה שעובר העור מחמירים בצורה משמעותית את היובש, גמישות העור נפגעת ונוצרים קמטים ועור שנראה זקן, עייף ונפול.

בנוסף לכך כמות הקולגן והאלסטין האחראים על גמישות העור הולכת ופוחתת ככל שהשנים חולפות. שכבת הדרמיס הופכת דקה יותר ותהליך ההזדקנות על התאים מאיץ. אנשים שנחשפים לשמש על בסיס קבוע סופגים את הפגיעה הכי גדולה בעור הפנים. קרני השמש גורמים להתפרקות מואצת של קולגן, החומר האחראי על גמישות העור ובכך הם מגבירים את היובש. חשיפה ממושכת לקרני השמש (אור על סגולי) מאיצה את הזדקנות העור ומייצרת קמטים כבר בעשור השלישי לחיים.

כיצד מתבצע תהליך האבחון?

ראשית, חשוב לציין שהזדקנות עור הפנים משתנה ומקבלת ביטוי אחר ושונה מאדם לאדם. ישנם אנשים שההזדקנות תופיע אצלם בדמות שקעים בלחיים וישנם כאלו שדווקא טשטוש קו הלסת הוא זה שיופיע ראשון ויתן את האות לתחילת ההזדקנות של העור.

בגלל השינויים מאדם לאדם, אנחנו ממליצים תמיד לקיים אבחון בטרם הטיפול וכך להתאים את הטיפול בצורה אישית ומדוייקת. כל מטופל מאובחן על ידי הצוות המקצועי של מרפאת "GAYA AESTHETIC". האבחון יכלול צילומים מזוויות שונות של הפנים המיועדות לפיסול. הצילומים נועדו כדי לקבל תמונה מירבית של עור הפנים טרם התאמת הטיפול המדוייק עבור המטופל.

תהליך פיסול פנים

בפיסול פנים אנו מטפלים במספר מקומות וחלקים בעור הפנים כאשר המטרה היא להגיע בסופו של דבר לעור רענן וצעיר יותר. אנו מטשטשים את הקמטים (לרוב מתבצעות הזרקת חומרי מילוי והחלקת קמטים ע״י חומצה היאלורונית עליה תוכלו לקרוא בהרחבה באתר לקמטים באזורים שונים בפנים כגון צידי הפה, אזור השפה העליונה, אזור עצמות הלחיים ועוד. טשטוש הקמטים יתבצע גם באמצעות הזרקת בוטולינום טוקסין או אלג'נס – שמות מסחריים שמתאימים בעיקר לטיפול בקמטי המימיקה בשליש העליון של הפנים – מצח, בין הגבות ובצדעות) ממלאים את השקעים (הזרקת חומרי מילוי להעלמת עיניים שקועות ועייפות), מחזירים את נפח הפנים ומרעננים את מרקם העור באמצעות טיפולי מזוטרפיה, הזרקת חוטים ושימוש במגוון מכשירי לייזר , מכשירים מבוססי אור וגלי רדיו – מכשור וציוד נלווה שקיים בלעדית ב "GAYA AESTHETIC".